ako zhodiť     úspech     práca     peniaze     fotenie     opatrovanie

zoznámenie ▷ sobáš ▷ bývanie ▷ deti

Dizajnéri interiéru

Koľkokrát ste prišli k niekomu na návštevu a zostali v nemom úžase z toho, ako perfektne majú vaši hostitelia zariadený interiér? Neraz sa pýtame, ako to tí ľudia robia, že to u nich tak dobre vyzerá. Nuž, odpoveď je niekedy skrytá v slovnom spojení „dizajnéri interiéru“.

U nás na Slovensku ešte stále ľudia nie sú príliš nadšení predstavou, že by mali platiť za to, ak im niekto navrhne zariadenie interiéru. Za takéto služby sa nám nechce vyhadzovať peniaze.

Najmä vo väčších mestách a u majetnejších ľudí však tieto služby sú často využívané a dizajnéri interiéru sú vyhľadávaní.

Čo všetko pre vás urobia?

A čo všetko vám takí dizajnéri interiéru môžu ponúknuť? Pomôžu vám vyriešiť mnohé otázky ohľadom vášho bývania. Ak si neviete rady, ako zariadiť svoj byt efektívne a zároveň esteticky, prípadne potrebujete riešiť zariadenie malých priestorov, či naopak vhodné predelenie príliš veľkých priestorov, to všetko možno zveriť do rúk dizajnérov interiéru.

Tí podľa vašich požiadaviek dokážu priniesť zaujímavé a originálne nápady na riešenie interiéru. Vďaka teoretickým aj praktickým znalostiam nájdu skryté možnosti aj tam, kde by ste ich vy nikdy nehľadali.

Vypracovanie vizualizácie a fotorealistickej dokumentácie vám umožní vidieť návrh v realistickej podobe, aby ste ho mohli lepšie zhodnotiť a prípadne skorigovať menšie či väčšie nedostatky. Dobrí dizajnéri nábytku v prvom rade počúvajú priania a predstavy svojich klientov a nevnucujú im za každú cenu svoje vlastné návrhy a predstavy. Avšak musia tiež vedieť človeka usmerniť, ak sú jeho predstavy mylné alebo by v realite neboli dosť efektívne a podobne.

Ceny služieb dizajnérov interiéru sú rôzne a závisia najmä od konkrétnej služby. Väčšina interiérových dizajnérov, respektíve firiem, ktoré sa interiérovým dizajnom zaoberajú, má aj svoje internetové stránky, takže cenníky si môžete pozrieť aj online.

Pre lepšiu predstavu možno hovoriť o cene okolo 60 Eur za návrh dispozičného riešenie jednej miestnosti.

Ak aj nemáte vo svojom okolí dizajnérov interiéru, veľa sa dá vyriešiť cez internet.

Napíšte komentár

Tento web prevádzkuje © Miro Veselý.
Kontakt: | miro-vesely.sk | facebook | google+ | instagram | twitter
Ilustračné fotografie pixmac.sk a dreamstime.com a archív autora.